Включените в комплекта светлоизточници (1 х 20 W) са от клас LED, като светлинният им спектър е 3000 K. Тъй като LED лампите имат изключително дълъг живот и много ниска консумация, можете да бъдете сигурни, че това лед осветително тяло е правилна и дългосрочна инвестиция за Вашето осветление.
Подходящо за
градинско осветление, външно осветление
|---|---|
Вид осветително тяло
външна лампа
Стил
съвременен
Вид монтаж
подов
Производител
Maytoni
Държава
Германия
Материали
метален корпус в цвят графит, защита срещу корозия и температурни разлики
Размери
150см x 11см x 11см
Включени светлоизточници
LED
Светлинен спектър
3000 K
3000 K
Ел. мощност
1 х 20 W
Препоръчителна осветяема площ
Препоръчителна осветяема площ
до 2 кв.м.
Клас на защита
IP65
Други осветителни тела в серията
външна лампа O424FL-L10GF
Ел. мощност 1 х 10 W Размери 100см x 11см x 11см Производител Maytoni, Германия
455,71 лв.
външна лампа O424FL-L25GF
Ел. мощност 1 х 25 W Размери 200см x 11см x 11см Производител Maytoni, Германия